طراحی و معماری داخلی با اقتباس از کانتینر سبک کانتینری

طراحی و معماری داخلی با اقتباس از کانتینر سبک کانتینریطراحی کانتینری و فلزی سبک کانتینر درب کانتینری_طرح کانتینر_دکورکانتینری_طراح آهنگر_آهنگری حرفه ای_دکورفلزی_آهنگری خاص_دکورخاص اداری_کارفلزی خاص_دکورکافی_شاپ دکورفست فود_دکورفلزی رستوران یراق کانتینر_معماری فلزی_معماری چوبی_آهنگرماهر_ورقکارماهر_طزاحی فلزی_گروهمعماری اولجایتو_کارگاه آهنگری

 

طراحی و معماری داخلی با اقباس از کانتینر

ایده بسیار زیبا و خلاقانه ای است . که در برگیرنده سلیقه بسیاری از مردم است . در طراحی کانتینری به شکلی صنعت در کنار زندگی روزانه قرار می گیرید . بسیاری از از فست فودها و محیط‌هایی که طراحی صنعتی نیاز دارند به این سبک طراحی برای ساخت دربهای یا پوشش دیوارها علاقه مند می شوند گروه معماری داخلی اولجایتو با تجربیات بسیار در طراحی این شیوه از دکور اکنون تجربه کافی برای ارائه خدمات به علاقه‌مندان را دارد واقعیت این است که در کانتینرهای واقعی به علت الزامات حمل و نقل از ورق های فلزی بسیار ضخیم و سنگین استفاده شده که امکان برش و جابجایی آن به دفاتر یا محیط های فروشگاهی بسیار سخت و سنگین است گروه معماری اولجایتو با بررسی انواع کانتینرها و فرم های بکار رفته با بررسی عملکرد و شکل یراق ها به کار رفته در آنها امکان شبیه‌سازی حداکثری را به وجود آورده و با استفاده از رنگ بندی های زیبا و رایج کانتینر طراحی های شگفت انگیزی را ارائه می نماید
این سبک و نوع از طراحی ها می تواند برای فست فود ها کافی شاپ ها و رستورانهای خاص محیط‌های اداری لاکچری و کارگاه های صنعتی به کار بیاید گروه معماری اولجایتو با بهره گیری از آهنگرها و ورق کارهای زبده و مسلط به امور کار با ورق فلزی و نجارهای مسلط بکار چوبی امکان ارائه این خدمات را به مشتریان دارد .

 
مشخصات پروژه کانتینری

تیم حرفه ای ما می‌تواند با بهره گیری از انواع فلزات و ورق های فلزی طرح های انتزاعی خاص و حتی آثار بسیار هنری را با تکیه تجربه تیم خود خلق و به مشتریان خاص ارائه نماید.
با نگاهی به این پروژه که در دفتر کاری با موضوع فعالیت واردات و صادرات انجام شده کلیه خواسته های مشتری به اجرا درآمده و با استفاده از ۳ دیوار سه کانتینر خلق شده.
1- شامل بدنه جانبی کانتینر
2- درب دو تکه کانتینر
3- فسمت پشت انتینر
4- جعبه های بارو صندوق های بزرگ چوب
5- پالت های مخصوص بار
این پروژه نشان دهند آن است که مشتریان گرامی می توانند بسیار بیشتر از ما بخواهند و ما برای انجام کارهای خلاقانه مشتاق هستیم.

هم چنین دیوارهای دیگر این دفتر میکرو سیگمنت شده است .

میکروسمنت یک گزینه عالی برای آشپزخانه‌ها، قسمت‌های نشیمن، حمام و اتاق‌های مرطوب است زیرا می‌تواند مواد را از نظر رنگ، تن و پرداخت کاملا سفارشی کند. همچنین این ماده با ارائه خواص بهداشتی و ضد حساسیت برای ایجاد محیطی تمیز و بدون لکه، عملکرد و کاربردی بودن را به خوبی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند از خواص ضد لغزش بهره ببرند که برای محیط‌هایی که کودکان و سالمندان بازدیدکننده مکرر هستند و بارهای ترافیکی بالا در آن حضور خواهند داشت، ایده‌آل است.

این گروه آمادگی انجام دکور های فلزی خاص معماری داخلی با فلز با انواع چوب خام و استوک آهنگری حرفه ای ساخت فرمهای آهنگری طرح های خاص آهنگری و هرگونه کاری که با فلزیا متریال های صنعتی قابل انجام است.
از دیگر کارهای گروه معماری اولجایتو اجرای پروژه بسیار سخت و تحسین برانگیزی در منطقه رباط کریم تهران است که تصاویر آن را زیر می بینید این پروژه در مراحل پایانی خود است اما از نظر طراحی اجرا و محاسبات سازه پروژه منحصر به فرد در کشور محسوب می‌شود.


احمد کلهر طراح و معمار
09122190337

۲۲ آذر ۱۴۰۱
کلیدواژه ها: طراحی کانتینری و فلزی سبک کانتینر -درب_کانتینری_طرح_کانتینر_دکور_کانتینری_طراح_آهنگر_آهنگری_حرفه دکور_فلزی_آهنگری_خاص_دکور_خاص_اداری_کار_فلزی_خاص_دکور_کافی_شاپ_ دکور_فست_فود_دکور_فلزی_رستوران_یراق_کا
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید