​ طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ارزان قیمت و مناسب مستر

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ارزان قیمت و مناسب-یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت-ساخت غرفه ، هزینه بالای تهیه ی ورق های نئوپان است غرفه های معروف به ساخت و ساز بیشترین مصرف نئوپان را دارند .

 

 

طراح و معمار 09122190337 احمد کلهر

-ساخت غرفه ، هزینه بالای تهیه ی ورق های نئوپان است غرفه های معروف به ساخت و ساز بیشترین مصرف نئوپان را دارند .
و مخصوصا وقتی مساحت غرفه ها زیاد میشود ، این عدد هم به طرز باورنکردنی بالا میرود .
گروه معماری اولجایتو با همکاری شرکت های صاحب نام راه حل ها ارزانی برای کاهش موثر قیمت غرفه سازی دارد که بیش از پنج سال است در ساخت بسیاری از غرفه ها نمایشگاهی بکار برده است .
۳۰ تا ۴۰ درصد صرفه جویی در هزینه ساخت غرفه و ارائه غرف مدرن و زیبا از ویژگی های این سبک از غرفه سازی است. در این روش که در جهان بسیار مرسوم است  مجموعه ای از اتصالات . پروفیل های آلومینیومی و قطعات آماده ام دی اف در کنار هم مونتاژ شده و غرفه مورد نظر  مونتاژ می شود . با قرار گیری بنرهای گرافیکی و تجهیزات مبلمان غرفه این غرفه شکل آبرومند به خود می گیرید . که خاص گروه معماری اولجایتو است .

 

غرفه سازی کلیب غرفه سازی ارزان 7

غرفه سازی تلفیقی،

ترکیب غرفه ساخت و ساز با سیستم ها غرفه سازی  پیش ساخته و غرفه های مدولاور است . سیستم کلیپ - سازه های تتریس و ماکسیما های سبک هایی هستند که با سبک ساخت و ساز نئوپانی تلفیق می شود . و تا حد زیاد از مصرف نئو پان خام جلوگیری می کند.
در این روش به جای آهنگری و اسکلت فلزی از اتصالات اسپیس فریم استفاده می شود و به جای ساخت اتاق وی آی پی و سایر اتاق ها از سیستم مدولار تتریس و کلیپ استفاده می شود و به جای دیوار بزرگ از سیستم پیش ساخته قطعات یک در یک ام دی اف استفاده می شود قطعات ام دی اف تصاویر زیر را به دقت نگاه کنید.سیستم غرفه سازی کلیپ سیستمی است که درون یک استراکچر آلومینیومی نصب شده و قطعات ام دی اف در ابعاد یک در یک بصورت پنل سطح مورد نظر را پر می کند با این سیستم اتاق وی آی پی دریچه ، محل نصب تلویزیون ، فضای نصب بک لایت و فضای مناسب برای چسباندن برچسب نیز به وجود می‌آید ساخت فلاورباکس یا اتاق وی آی پی با شیشه و رنگهای مختلف ام دی اف هم از ویژگی‌های این سبک است که غرفه های متحد الشکل صورت پاویون بیشتر استفاده می شود و با نوپان و کارهای سخت و ظاهری منحصر به فرد نیز به ان اضافه می شود .

احمد کلهر غرفه ساز 09122190337 


۳ دی ۱۴۰۱
کلیدواژه ها: ​ غرفه کلیبپ ، غرفه مستر ، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ارزان قیمت و مناسب، غرفه تلیفیقی ، غرفه پیش ، فرفه سازی گروهی ساخته ، طراحی غرفه ، غرفه سازی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید