خدمات طراحی کاتالوگ‌ و بروشور

ابتکار و نقش آفرینی، خلاقیت در طراحی گرافیک ویژگی گروه اولجایتو می باشد .

 

طراحی کاتالوگ‌، بخشی از ابتکارات بازاریابی بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای جلب مشتری و تثبیت محصول در بازار هدف است. در واقع کاتالوگ، کتابچه‌ای از اطلاعات کامل در مورد محصولات یا خدماتی است که شما ارائه می‌دهید و نحوه استفاده از محصولات یا خدمات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به بیانی ساده‌تر کاتالوگ، یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی برای اطلاع رسانی در مورد محصولات و خدمات به شمار می‌رود که صاحبان کسب و کار باید در کنار سایر ابزارهای بازاریابی و تبلیغات از آن برای معرفی محصول و برند خود استفاده کنند.


چاپ کاتالوگ یک استراتژی بازاریابی ثابت شده است که مشتریان را با شرکت و برند شما آشنا نموده و میزان فروش شما را افزایش می دهد. در واقع، ابزار اصلی بازاریابی بسیاری از شرکت ها، چاپ کاتالوگ است. در نتیجه داشتن اطلاعات درباره هزینه و قیمت طراحی کاتالوگ برای آنها بسیار مهم و حیاتی است. قیمت طراحی کاتالوگ بستگی به پارامترهای بسیاری دارد. این پارامترها شامل مواردی مانند: هزینه عکاسی از محصول، دستمزد طراح کاتالوگ، هزینه کپی رایت عکس ها یا المان های به کار گرفته شده در طراحی کاتالوگ و هزینه چاپ کاتالوگ دارد.

هزینه بازگشت سرمایه یا RO برای طراحی و چاپ کاتالوگ نیز طبق برآوردهای کارشناسان بین 1 تا 2% می باشد. با توجه به گران قیمت بودن محصولات برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی، حتی این میزان از بازده نیز می تواند مبلغ بسیار بزرگی را وارد واحد صنعتی نماید.اگر هم نیاز به کاتالوگ های چاپی ندارید ، میتوانید از کاتالوگ دیجیتال استفاده نمایید. هم چنین از خدمات عکاسی صنعتی نیز در کنار طراحی کاتالوگ میتوانید استفاده نمایید.

برای مشاهده البوم تصاویر اینجا کلیک کنید.

۱۱ دی ۱۴۰۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید