طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه (نمایندگی موتوژن )

دکور فروشگاه ، طراحی و اجرای دیزاین نمایشگاه و فروشگاه .یکسان سازی نمایندگی ها گروه معماری اولجایتو 09122190337

طراحی و دکوراسیون داخلی مراکز فروش ( نمایندگی الکتروژن و موتوژن )

این فروشگاه در مجتمع لوکس و صنعتی آوا جنرال در منطقه بازار آهن طراحی و اجرا شده . این فروشگاه با 6 متر ارتفاع دارای بالکن برای غذاخوری .دفتر کار مدیریت جدا و قسمت نمایش کالا هست . در دیوارهای این شو روم از طرح اختصاصی کاغذ دیواری با ارم و نقشه های مرتبط با شرکت موتوژن استفاده شده . و در تقسیم فضا از حجم های مورب راست گرد و چپ کرد برای عبور نور ، هوا و حرارات استفاده شده . برای طراحی سازه .

طراحی و دکوراسیون داخلی مراکز فروش ( نمایندگی الکتروژن و موتوژن )دکور فروشگاهی -استند فروشگاهی - طراحی فروشگاه- معماری داخلی فروشگاه - طراحی فروشگاه زنجیره ای


طراحی و دکور فضای داخلی فروشگاه ها در ایران باید برای کارکنان  روزمره محور باشد. 

هر جند همیشه با نظر استفاده کننده مغازه سفارش کار داده می شود و مجری برای تمام نیازها ی سفارش دهنده اقدام می کند، اما یک چیز مهم همیشه فراموش می شود و آن اینکه تعدادی فروشنده ، زمان زیادی را از 9 صبح تا 10 شب در این مکان زندگی می کنند.

تقریبا تمام فروشگاهها سعی دارند مانند یک انبار تا می توانند کالا در خود جا دهند و از تمام سطح فروشگاه برای نمایش کالا بهره ببرند و این موضوع ،موجبات ناراحتی و عصبی شدن کارکنان را در پی دارد.

از سوی دیگر هم برای بازدید کنندگان اثر اعتباری و پرستیژ پایینی دارد.

هر فروشگاهی که شلوغ و پر باشد ، دست آخر از نظر خریداران از درجه اعتبار پایینی برخودار  خواهد بود .

در مقابل فروشگاهی که کالای آن با تبلیغات و استند مناسب و فضای مناسب عرضه می گردد ، کالای آن با ارزش تر و فروشگاه معتبرتر دیده می شود.

در طراحی فروشگاهی باید بر اساس کالایی که فروخته خواهد شد عمل کرد و فضای استراحت کوتاه مدت و ناهار خوری کوچک و تهویه مناسب نیز در نظر گرفت.

و این برای فروشگاههایی که صاحبان مشاغل مالک آن نیز هستند از اهمیت بیشتری برخوردار است.

راههای تماس با ما:

https://www.instagram.com/oljayto.ir

https://www.instagram.com/ahmadkalhor_designer

http://www.oljayto.ir

احمد کلهر :09122190337

۱۵ دی ۱۴۰۱
کلیدواژه ها: طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه ، معماری فروشگاه ، دکور مفازه ، بازسازی فروشگاه ، ام دی اف کار فروشگاه ، کانتر فروشگاه ، ویترین فروشگاه ، معمار فروشگاه
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید