طراحی مدرن و متفاوت غرفه هیژا دارو (غرفه سازی)

مسلما یکی از مهمترین بخش های هر نمایشگاه را غرفه هایی که ساخته شده اند تشکیل می دهند و غرفه هایی که مدرن و زیبا باشند در نمایشگاه بسیار تاثیر گذار می باشد .

 

 

طراحی مدرن و جدید غرفه هیژا دارو (غرفه سازی)

در هر شغل ، خلاقیت و نوآری ، رمز موفقیت محسوب می شود.
این غرفه  شیک ، مدرن ، ساده با رنگ سفید ،با هماهنگی در طراحی گرافیکی کاملا چشم نواز است .
در حالیکه بیشتر غرفه ها ،از رنگ های خالص و فرم های بی منطق پیروی می کنند،این سبک غرفه تداعی کننده کلاس و ارزش برند می باشد.
اجرای این نوع غرفه سازی در تخصص و تجربه ماست ، چون برای اجرای سقف های بلند تا طول  ۱۴ متر نیاز به اسکلت بندی فلزی پیشرفته می باشد ، که این طاق با تجهیزات خاص غرفه سازی ما امکانپذیر می باشد.

در این غرفه سازی کار گرافیک قوی نیز به زیبایی کار افزوده است.

https://www.instagram.com/oljaytoir/

احمد کلهر : 09122190337

 

غرفه سازی و غرفه سازی نمایشگاهی، بیشتر مختص افراد و کسب و کارهایی می باشد که به فکر سود دهی بالا می باشند و می خواهند محصولات و کالاهای خود و برند مخصوص به خود را به افراد دیگر معرفی کنند . اکثر افراد با ورود به اماکنی مانند نمایشگاه های مختلف که در سراسر کشور به مناسبت های مختلف برگزار می شود شاهد غرفه هایی می باشیم و اگر سوالی از ما پرسیده شود که غرفه نمایشگاهی چیست اولین چیزی که به خاطرمان می آید همان غرفه ها می باشد . اما غرفه ها فقط مختص به همین مدل ها نمی باشد و شامل انواع متفاوتی هستند. غرفه سازی و و داشتن غرفه جهت کسب و کار خود در نمایشگاه های کشوری و یا بین المللی یکی از ارکان مهم بازاریابی را طی کرده و پیشرفت چشمگیری در بازاریابی پیدا خواهد کرد .

غرفه سازی یکی از عوامل بسیار مهم و غیرقابل حذف در درست و کامل دیده شدن برند می باشد و می تواند اعتماد بیشتر خریداران را نسبت به سایر روش های دیگر بازار یابی به دست آورد. این شغل یکی از مشاغلی می باشد که نیاز به افراد خاص و مجرب دارد که بتوانند یک محیط کاملا مدرن و امن و پر از آرامش برای صاحبان کسب و کار فراهم کنند تا مشاغل بتوانند به صورت صحیح در نمایشگاه فعالیت کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای غرفه سازی کلیک کنید

 
یکی از نکاتی که بسیار مهم باشد این موضوع است که جهت سفارش غرفه سازی برای معرفی کسب و کار در نمایشگاه ها باید این کار را به افرادی واگذار کنیم که همانطور که در بالا اشاره کردیم دارای تجربه باشند و بتوانند به موقع و زمانی که مد نظر ما می باشد به صاحبان کسب و کار تحویل دهند و سفارش تحویل داده شده متناسب با سلیقه ی شما و آنچه که به غرفه ساز سفارش داده اید باشد.

اصول غرفه سازی 

 
یکی از مسائل مهم که باید در طراحی غرفه نمایشگاهی به آن توجه داشته باشید دقت به عواملی نظیر نورپردازی محیط و هماهنگی رنگ می باشد. در طراحی غرفه نمایشگاهی باید فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار دهید. مراحل طراحی غرفه بعد از کسب مجوز شروع می شود. برای طراحی غرفه می توانید از شرکت های ارائه دهنده ی این خدمات کمک بگیرید. این شرکت ها دارای دانش و تجربه ی کافی در امر غرفه سازی نمایشگاهی هستند. از جمله مراحل ساخت غرفه می توان به انتخاب مناطق مناسب برای ساخت غرفه اشاره کرد. انتخاب مکان با توجه به نوع کسب و کار و فاکتورها و عوامل دیگر انجام می گیرد. مرحله بعدی کف ریزی، نقاشی غرفه، انتخاب نوع طراحی و دکوراسیون غرفه، زیبا سازی غرفه و… است. در ساخت غرفه باید به ابعاد غرفه توجه داشته باشید. انتخاب و خرید انواع المان های مورد نیاز نظیر میز و صندلی و مبلمان و… بسیار مهم می باشد

۱۹ دی ۱۴۰۱
کلیدواژه ها: غرفه ساز معتبر . غرفه ساز حرفه ای . غرفه ساز باسابقه . غرفه ساز مشهور
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید