21 ایده طراحی خلاقانه داخلی رستوران برای الهام گرفتن

احتمالاً با شگفتی تماشا کرده اید که یک طراح داخلی در یک برنامه تلویزیونی واقعیت، فضایی کهنه را به یک شاهکار تبدیل کرده است. اما، برای امتحان این ایدههای دکور رستوران، لازم نیست بابی برک بعدی کوئیر آی باشید. در نظر بگیرید که چه چیزی برای برند منحصر به فرد و فضای شما مفید است - و مهمتر از همه، کمی با آن سرگرم شوید! مزیت اضافه شده؟ رستوران شما غیرقابل مقاومت در اینستاگرام خواهد بود.
 
 
عنصر طراحی داخلی - رنگ، فرم، نور، خط، الگو، بافت و فضا
را در نظر داشته باشید و ببینید چقدر می توانید در رستوران خود بگنجانید تا فضای زیبایی ایجاد کنید که مهمانان شما دوست دارند در آن غذا بخورند.
 
 

 

1. از مهمانان استقبال گرمی کنید
از همان ابتدا بهترین چهره خود را به نمایش بگذارید و مطمئن شوید که ورودی رستوران شما جذاب، از نظر زیبایی شناختی و مطابق با برند است. با تابلوها و صندلی‌های منحصربه‌فرد برای مهمانانی که منتظر میز هستند، حس ورود را ایجاد کنید، مانند El Pastór مستقر در لندن، که مسافران را در لحظه نزدیک شدن به رستوران به مکزیکوسیتی می‌برد.

 

 

 

.canadiantimberframes
2. یک تم را انتخاب کنید
ایده‌های طراحی داخلی رستوران باید به‌خوبی خاطره‌انگیز باشند، به همین دلیل است که انتخاب تم برای دکوراسیون شما بسیار مهم است. شما نمی خواهید مهمانان را با سبک های بسیار متفاوتی که نمی توانید به آنها نگاه کنید، غرق یا گیج کنید. در عوض، فضای شما باید موضوعی متمایز را تداعی کند، مانند کارخانه تقطیر پارک به سبک آلپاین در پارک ملی بنف کانادا.

 

 

 

3. فضا را با فضای سبز القا کنید
چه چیزی را در مورد گیاهان داخلی دوست ندارید؟ دیدن آنها لذت بخش است، اما مهمتر از آن، تقویت کننده های خلق و خوی ثابت شده ای هستند که استرس را از بین می برند، و می توانند سموم هوا را تا 87 درصد تنها در 24 ساعت کاهش دهند. با قرار دادن گیاهان در قفسه‌ها، ایجاد یک دیوار کامل، یا آویزان کردن آنها از سقف مانند «Circolo Popolare» در لندن، زیبایی سبز را به رستوران خود بدهید.

 
 

 

https://www.contemporist.com/accent-wall-made-from-bowls-for-this-noodle-restaurant/
4. یک دیوار تاکیدی ایجاد کنید
یک دیوار تاکیدی برای طراحی رستوران و فست فود خود ایجاد کنید.
دیوار تاکیدی دوست داشتنی یک ایده دکوراسیون رستوران است زیرا چشم مهمانان شما را به یک نقطه کانونی می کشاند. یک دیوار برجسته همچنین به شما این فرصت را می دهد تا رنگ ها و شخصیت برند خود را به رخ بکشید و تم طراحی داخلی رستوران خود را تقویت کنید. سعی کنید از بافت ها، الگوها یا حتی اشیایی مانند خانه نودل تایوان در پکن، چین استفاده کنید.
 

 

 

 

5. به موقعیت مکانی خود اشاره کنید
https://biasol.com.au/portfolio/sisterhood-hobart/
طراحی و اجرای فست فود .طراحی و اجرای رستوران با مختصات محلی
ترکیب رنگ‌ها و سبک‌هایی که گوشه‌ای از دنیا را به شما نشان می‌دهند، یکی از رایج‌ترین ایده‌های دکوراسیون رستوران است، زیرا در ایجاد حال و هوا معجزه می‌کند. اگر رستوران شما در یک شهر یا شهر توریستی، مانند Sisterhood، یک رستوران با حال و هوای ساحلی مستقر در تاسمانی، استرالیا، واقع شده باشد، این حرکت بسیار هوشمندانه است.

 

 

6. طراحی رستوران و فست فود با فضای اشتراکی تاکید کنید
https://www.remodelista.co
برای دورهمی های بزرگ برنامه داشته باشید هیچ چیز به این اندازه به رستوران زندگی نمی دهد.

 

7. چراغ های مدرن را آویزان کنید

https://www.cultfurniture.com
وجه اشتراک همه طراحی های دخلی رستوران های مدرن چیست؟ لامپ های باورنکردنی- آزمایش نور راهی عالی برای ایجاد فضایی ایده ال در فضای شماست. انتخاب خود را انتخاب کنید - از آراسته گرفته تا صنعتی و کم ارزش. فقط مطمئن شوید که هر سبکی که انتخاب می کنید با تصویر برند شما همسو باشد. از باندول در منطقه شیک چلسی لندن الهام بگیرید.
 

 

 

 

[: https://www.contemporist.com/inside-the-casa-cook-hotel-on-the-island-of-kos/
8. آشپزخانه را برجسته کنید
آشپزخانه ضربان قلب هر رستوران است. قرار دادن آن در قسمت جلو و مرکز مهمانان عالیست ترکیب طرح آشپزخانه با طراحی داخلی رستوران خود، می تواند ماهرانه باشد مانند باشگاه ساحل در هتل Casa Cook در جزیره یونان KOS. بوی غذاهای خوشمزه پخته شده به اتمسفر اضافه می شود

 
 

https://aspiremetro.com/7-gerard/
9. ویژگی های هنر محلی
چرا خرید دکور عمومی برای دیوار رستوران خود وقتی که شما می توانید یک قطعه هنری منحصر به فرد و خانگی را داشته باشید؟ حمایت از هنرمندان محلی یکی از بهترین ایده های دکور رستوران و فست فود برای نشان دادن استعدادهای جامعه شما و ایجاد گفتگو در میان کارکنان و مهمانان شما است. این مجموعه در لانگ آیلند، رستوران نیویورک 7 Gerard یک مثال کامل است.

 

 

 
https://www.behance.net/gallery/11205367/Malmoe-Restaurant
10. سعی کنید تایپوگرافی لوگو را با استفاده از تایپوگرافی به عنوان یک ایده در دکوراسیون ماهرانه بکار ببرید
می توانید از نام تجاری خود به فضا کمک کنید. سعی کنید یک دیوار خاص با نام رستوران خود ایجاد کنید ، مانند این تایپوگرافی نقاشی در رستوران Malmö در والنسیا، اسپانیا، که دارای نام تجاری همراه با چند ماده اصلی مانند بادمجان، قارچ و آجیل است، ایجاد کنید.
 http://www.lastdaysofspring.com/2014/09/hotspot-broei-utrecht/
11. منوی دستی برای طراحی رستوران و فست فود . لذت ببرید با گچ
به غیر از سرگرم کردن برای استفاده و یادآور روزهای کودکی بدون نگرانی، گچ متنوع و موقت است، بنابراین شما می توانید آن را در رستوران خود به محتوای قلب خود استفاده کنید. با گچ خیر مقدم بنویسید ، تابلوهای ویژه روزانه، و حتی منوی کامل شما، مانند این مثال از Brorei Utrecht در هلند کار می کند.
 

 
https://bocadolobo.com/en/inspiration-and-ideas/modern-restaurant-design-blends-european-lebanese-flavors/
12. آینه ها در طراحی رستوران و فست فود
با استفاده از آینه ها در طراحی یک تاکتیک کلاسیک برای افزایش توهم عمق در یک فضا، که می تواند به ویژه مفید باشد، اگر اتاق ناهار خوری شما در سمت کوچکتر باشد، یک تاکتیک کلاسیک است که می تواند به ویژه مفید باشد.
مانند رستوران Shabeebek در دبی، امارات متحده عربی، آثار آرشیو به راحتی به دکور رستوران خود می پردازد. آینه ها تقریبا به هر سبک می آیند، بنابراین شما باید بتوانید به راحتی چیزی را پیدا کنید که با دکور خود منطبق باشد

 

 

 

https://www.dezeen.com/2021/07/14/restaurant-interiors-california-roundup/
13. طراحی مینیمال رستوران و فست فود با تمرکز بر روی غذا
. بسیاری از طرح های داخلی رستوران مدرن دارای سبک مینیمالیستی با تعداد زیادی فضای سفید و تزریق های کم رنگ عناصر است ، مانند رستوران ناهار خوری لس آنجلس، رستوران ناهار خوری کالیفرنیا است. همه چیز را ساده نگه دارید و یک محیط ارام را ایجاد کنید که به مهمانان شما اجازه می دهد تا روی غذا تمرکز کنند.
 

 

 
https://www.hgtv.ca/www.greatcanadianhomes.ca/photos/10-canadian-restaurant-interiors-were-salivating-over-1901197/#currentSlide=7
[14.طراحی کلاسیک رستوران و فست فود
هرگز نمی توانید با سبک های طراحی داخلی، یکپارچهسازی با سیستم عامل و کلاسیک رستوران، اشتباه نکنید. فقط آن را از دست ندهید ترکیب قدیمی و جدید با ترکیب عناصر طراحی که به گذشته گره خورده است، مانند این منطقه صندلی خیره کننده نوار در کبد در کالگری کانادا، که در تصویر یک نوار شراب پاریس و کافه طراحی شده است.
 

 

 

 

[ https://www.hgtv.ca/www.greatcanadianhomes.ca/photos/10-canadian-restaurant-interiors-were-salivating-over-1901197/#currentSlide=15
15. انتخاب صندلی مناسب برای رستوران و فست فود
فراتر از صندلی های استاندارد بروید، می توانید راحت باشید که در انتخاب رنگ رنگ کامل برای دیوارهای خود و بهترین روشنایی که در مورد صندلی خود را فراموش کرده اید، به دست آورید. غرفه ها، جداول ها و صندلی ها می توانند تجربه ناهارخوری را ایجاد یا شکستن کنند. خبر خوب این است که آنها می توانند راحت و شیک باشند. برخی از الهام بخش برای صندلی رستوران خود را از Cafe Cancan در تورنتو، کانادا.
 

 https://www.hgtv.ca/www.greatcanadianhomes.ca/photos/10-canadian-restaurant-interiors-were-salivating-over-1901197/#currentSlide=1
16. طراحی آشپزخانه در مرکز رستوران طراحی بار
اگر آشپزخانه یک رستوران یک رستوران باشد، نوار خود را یک نقطه کانونی کنید، نوار آن است که در آن جادوی کوکتل اتفاق می افتد. توجه به نوار خود را با نور گیر چشم نواز و رنگ های پر جنب و جوش. یا بزرگ بروید و یک منطقه صندلی گسترده ای را در وسط رستوران خود مانند نوار لالا در رستوران لنا تورنتو راه اندازی کنید.

 

 

 
https://www.dezeen.com/2021/07/14/restaurant-interiors-california-roundup/
17. طراحی سقف رستوران و فست فود
تمام چشمان را به سقف خود بکشید، شما نیازی به یک سقف کلیسای جامع با پرتوهای چوبی دراماتیک برای جلب توجه به رستوران خود ندرید. رستوران کالیفرنیا با سقف صنعتی سبک خود، هر سقف را به یک منظره چشم نواز تبدیل کرده .

 

 

 
 
https://www.dwell.com/article/the-revived-maison-du-danemark-brings-two-new-danish-restaurants-to-paris-f775c449
18. طراحی کف رستوران و فست فود
نصب کفپوش کف لازم نیست که خسته کننده باشد! طراحی کف سالن یک ایده سرگرم کننده است که مهمانان شما را آرامش می دهد. یک الگوی را انتخاب کنید که مکمل بقیه دکور شما، مانندرستوران فلور Danica در پاریس .

 

 

 

 
https://www.dezeen.com/2021/07/14/restaurant-interiors-california-roundup/
19. طراحی فضاهای جدا و گوشه گیرانه . در رستوران خود فضاهای مستقل کوچک و متنوع ایجاد کنید (مهمانان شما نیاز به اتاق برای غذا خود دارند)، شما می توانید برخی از اتاق ها را با تمرکز نور، و گل ایجاد کنید

 

 

https://archinect.com/firms/project/87409/king-duke/93500383
20 - فضای باز همیشه مورد علاقه طرفداران در میان مهمانان است.
رستوران ها با فضاهای ناهار خوری خود را در طول فراگیری Covid-19 با فضاهای ناهار خوری در فضای باز بیشتر نزدیک شدن Oasis در فضای باز همیشه مورد علاقه طرفداران در میان مهمانان است.

 

 

 

 


https://www.hgtv.ca/www.greatcanadianhomes.ca/photos/10-canadian-restaurant-interiors-were-salivating-over-1901197/#currentSlide=6
21. طراحی و اجرای رستوران و فست فود در فضای کاملا باز
امروزه فضارا باز را باز کنید، طرح های مدرن داخلی رستوران را باز می کند. این تکنیک را با مینیمالیسم ترکیب کنید، و اگر شما این فرصت را داشته باشید. (مانند آنها در Fogo Island Inn)، رستورانی منحصر بفرد که محیط طبیعی خود را برای شما به نمایش خیره کننده می گذارند.

 
 

 

۲۰ دی ۱۴۰۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید