غرف های ماکسیما و پیش ساخته و اکتیران

غرفه سازی ماکسیما سبکی از غرفه های پیش ساخته است . که با قیمت مناسب و نصب سریع و ارزانتر از غرفه های ساخت و ساز برتری دارد .

 

مشاور شما در طراحی و اجرای غرفه 09122190337  احمد کلهر 

به دلیل زیبائی، کیفیت و سرعت عمل اجرا، این سیستم غرفه سازی ماکسیما طی چند سال توانست جایگاهی قابل توجه بیابد و هم اکنون نیز در دو گونه عمومی و اختصاصی جهت غرفه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید سیستم های «ماکسیما لایت» و اولین پروفیل های مربوطه، از اوایل دهه هشتاد شمسی آغاز گردید. بیش از ده سال پس از آن، استفاده کامل از سیستم های غرفه سازی ماکسیما در ایران عمومی تر شد. امروزه در تمام نمایشگاههای تخصصی، تعداد قابل توجهی از غرفه ها با سیستم های غرفه سازی ماکسیما ساخته می شوند. مزیت استفاده از این سیستم ها سادگی و سرعت بالای اجرا، زیبایی و هزینه مناسب است.

در برگزاری نمایشگاهها برخی از مشارکت کنندگان درخواست ارائه خدمات غرفه سازی به صورت عمومی و ساده را دارند. غرفه سازی عمومی بخشی از خدمات برگزارکنندگان است و توسط شرکت هائی که سیستم های مدولار را در انبار دارند ارائه می‌شود .

برای اولین بار در ایران، سیستم غرفه های مدولار در سالهای آخر دهه 60  توسط شرکت اکتیران تولید گردید. خدمات غرفه سازی عمومی که پیش از آن توسط شرکت های خارجی و با ورود موقت اجناس ارائه می شد، از آن تاریخ در ایران ارائه می شود.

از آن پس سیستم های دیگری نیز به تقلید از سیستم اکتانورم تولید و ارائه شد که در نهایت باعث بومی شدن تولید و ارائه این خدمات در ایران شد که با کیفیت های مختلف از لحاظ نوع تولید و یا خدمات مربوطه ارائه می شود.

غرفه پیش ساخته عمومی غرفه ای است که در متراژ وسیع و به تعداد زیاد طراحی و اجرا می شود. غرفه های پیش ساخته شرکت اکتیران با تلفیق سیستم های مدولار اکتانورم و المان های تکرارشونده که از چوب یا سایر متریال ها تولید می شوند، طراحی و اجرا می گردند. خصوصیت عمده غرفه های پیش ساخته اکتیران، هزینه نسبتا مناسب و سرعت اجرای آنها در متراژهای بالا می باشد. در ادامه تعدادی از نمونه غرفه های پیش ساخته شرکت اکتیران را ملاحظه خواهید کرد.

غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 12
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 11
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 10
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 9
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 8
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 7
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 6
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 5
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 4
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 3
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 2
غرفه ماکزیما غرفه ارزان غرفه پیش ساخته 1

غرفه سازی با ماکسیما , پلاست ورق
چه زمانی غرفه سازی با ماکسیما را به شما پیشنهاد می کنیم ؟
در نمایشگاه بین المللی غرفه زیر ۳۶ متر داشته باشید ( مجوز غرفه سازی با چوب ندارید )

وقتی می خواهید قیمت غرفه سازی کمتری پرداخت کنید.

وقتی میخواهید یک غرفه نمایشگاهی معقول و در خور شرکتتان داشته باشید و به هر دلیلی نمی خواهید غرفه سازی با چوب را انجام دهید.

وقتی زمان کافی برای غرفه سازی با چوب را ندارید و می خواهید با سرعت خیلی بالاتری عملیات غرفه سازی نمایشگاه به پایان برسد.

غرفه سازی با ماکسیما : قبل از اینکه شما بتوانید تصمیم بگیرید که چگونه در نمایشگاه حضور پیدا کنید و هم در سازه غرفه نمایشگاهی می‌تواند برای شما کاربرد داشته باشد باید با مدل های ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه آشنا باشید و بدانید که اینها هرکدام به شما چه امکاناتی می‌دهند و شما می توانید از آنها چه استفاده هایی بکنید . در نمایشگاه انواع سازه های نمایشگاهی وجود دارد و انواع مدل های طراحی غرفه نمایشگاهی برای شما امکان پذیر خواهد بود از مدل ساده پارتیشن یا همان مدل غرفه های پیش ساخته که توسط ستاد های نمایشگاهی به شما تحویل داده می شوند تا مدل غرفه سازی به صورت لوکس و لاکچری اما در میان این مدل هایی که من نام بردم شما چه مدل غرفه سازی نمایشگاهی را می توانید به کار بگیرید و یا بهتر بگویم چه مدلی از نوع غرفه سازی می‌تواند بیشتر نیاز شما را برطرف کند.


موضوع صحبت امروز ما تنها غرفه سازی با ماکسیما می‌باشد و در مورد ویژگی‌های این سازه نمایشگاهی با شما صحبت می‌کنیم و در مورد اینکه این سازه نمایشگاهی کدام یک از نیاز های شما را می تواند بر آورده نماید و از توانایی‌های این نوع سازه نمایشگاهی برای شما نوشته های نخواهیم آورد تا بتوانید آنها را بررسی کرده و تصمیم بهتری برای خود بگیرید در بین صحبت ها و نوشته هایی که تا پایین با آنها همراه خواهید بود عکس هایی نیز از این مدل غرفه سازی نمایشگاهی برای شما آورده ایم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و زیباتر فعالیت کنید.

طراحی غرفه – طراحی غرفه نمایشگاهی – طراحی غرفه نمایشگاه
از نظر قیمت غرفه سازی , با ماکسیما ارزانتر و با صرفه اقتصادی بیشتری از غرفه سازی با چوب برای شما به اتمام خواهد رسید یعنی یکی از راهکارهای غرفه سازی ارزان می توان به همین مورد اشاره کرد اما شما در چه مواردی می خواهید یا می توانید از غرفه سازی ماکسیما استفاده کنید شما اگر در نمایشگاه بین المللی غرفه های زیر ۳۶ متر را رزرو کنید قطعاً به شما اجازه ساخت نخواهند داد و شما ناچار خواهید بود تا از مدل غرفه سازی پارتیشن نمایشگاه استفاده کرده و یا اگر می خواهید به غرفه سازی بالاتر دست پیدا کنید باید یکی از غرفه سازی های ماکسیما یا غرفه سازی ماکسیما را انتخاب کرده و آن را به کار ببندید بنابراین در نمایشگاه بین‌المللی تهران در زمانی که شما به غرفه های زیر ۳۶ داشته باشید و اجازه ساخت و ساز نداشته باشید می توانید از غرفه سازی ماکسیما استفاده کنید.

اگر شما به دنبال کم کردن هزینه غرفه سازی نمایشگاهی خود هستید و میخواهید یک غرفه نسبتا خوب و چشمگیر را نیز داشته باشید و دو راهکار دارید یکی غرفه سازی غرفه سازی ماکسیما یا استفاده از خدمات ساخت غرفه ارزان شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا به شما پیشنهاد می شود.

سازه مستر یا ماکسیما با آلومینیوم و آبکاری (آنادایز) دارای ابعاد ۹۰ در ۹۰ میلیمتر است. در هر ضلع قطعه آن یک شیار تعبیه شده (جمعا ۴ شیار) که میتوان استراکچر را به وسیله این شیار ها به یکدیگر و همچنین مابین کلاف ها از دیواره های MDF با قطر ۸ میلیمتر متصل کرد. ورق های MDF جهت پر کردن بین قطعات و ایجاد دیواره، با روکش ملامینه و تنوع رنگ بسیار بوده و آنها را میتوان عمودی و یا افقی استفاده نمود. همچنین از این شیار ها برای اتصال سایر تجهیزات نیز استفاده نمود و میتوان مابین قطعات سازه مستر از لایت باکس استفاده کرده و چاپ های تبلیغاتی را با جلوه زیبا و نورانی به نمایش گذاشت. برای پر کردن دیواره ها از هالو شیت، شیشه های ۸ میلیمتر سکوریت (سفید، رنگی و سندبلاست) نیز میتوان استفاده نمود. از دیگر مزایای این محصول شگفت انگیز قابلیت های نورپردازی در آن است به این شکل که میتوان از شیار های قطعات مستر بعنوان ریل برای نور های نقطه ای متحرک استفاده کرده و نورپردازی بسیار شکیل به غرفه داد. سیم های نور نیز از داخل شیار عبور کرده و کاملا مخفی می باشند.

غرفه سازی نمایشگاه تهران – غرفه سازی در تهران – غرفه نمایشگاهی
طراحی غرفه نمایشگاه با سازه ماکسیما چیست
ماکسیما یک سازه نمایشگاهی جدید و مدرن با امکان استفاده بصورت مدولار (تولید شده از قطعات از پیش ساخته، استاندارد و مونتاژ شده) که از آن بیشتر برای ساخت پاویون ها و غرفه های گروهی استفاده می شود. از سوی دیگر غرفه های تتریس را می توان حد واسط غرفه سازی چوبی و غرفه های پارتیشنی دانست، به طوری که به سبب بهره گیری مدولاری و متریال تشکیل شده (پروفیل های آلومینیومی، تایل های رنگی ام دی اف، تایل های شیشه ای و پلاستیکی) نزدیک به غرفه های استاندارد بوده و از سوی دیگر به سبب انعطاف پذیری و آزادی عمل در طراحی غرفه نمایشگاهی، با سازه ماکسیما را می توان نوعی غرفه های خود ساخت تعریف نمود!
جالب است بدانید همین ویژگی سبب شده است که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران غرفه های ماکسیما را در صورت تجاوز از ارتفاع ۲٫۵ متر یعنی همان ارتفاع غرفه های استاندارد، جزء غرفه های خود ساخت طبقه بندی نموده تا غرفه سازان جهت احداث این غرفه ها نیازمند گرفتن مجوز از مراکز مربوطه گردند.
طراحی غرفه نمایشگاه با سازه ماکسیما در حالت کلی بعد از ایجاد طرح و ایده نقش گرفته در آن، در چند مرحله ساخت و تولید می شود که ما در اینجا به‌طور مختصر می خواهیم این مراحل را شرح دهیم:
مراحل ساخت و تولید سازه ماکسیما
 مرحله اول: طراحی فضاهای غرفه یا به عبارت دیگر تقسیم کردن متر به متر فضای غرفه به منظور استفاده بهتر و کاربردی تر از مساحت آن می باشد. در غرفه های نمایشگاهی ساخته شده از سازه ماکسیما دست طراح به نسبت طراحی غرفه های خود ساخت چوبی کمی بسته تر است و با محدودیت های بیشتری رو به رو است.
 مرحله دوم: بخش کفیِ غرفه می باشد که خوب معمولا در غرفه های ساخته شده از سازه های ماکسیما ما شاهد قرار گرفتن موکت در این قسمت بوده ایم، اما می توان در این بخش خارج از عرف هم عمل کرد و از کف سازی با پارکت همانند همان غرفه های خود ساخت چوبی، بهره برد.
 مرحله سوم: مونتاژ یا در واقع همانطور که در بالا گفته شد، متصل کردن قطعات از پیش ساخته شده در محیط اجرایی مربوطه است که تمامی قطعات و تایل ها با استفاده از بستهای پیچی بسته به یکدیگر متصل می شوند و اتاق بندی تشکیل شده و درب ها در صورت طراحی شده، نصب می گردند.
 مرحله چهارم: اتصالات الکتریکی غرفه یا همان سیستم برق رسانی و نور پردازی می باشد که با توجه به سازه های ماکسیما ، طراحان در این قسمت باید از پیچیدگی زیاد و همچنین بهره گیری از نور پردازی های افراطی با اینکه سازه ماکسیما زیر ساخت بسیار قوی برای اجرا در این زمینه دارا می باشد، دوری نمایند!
 مرحله پنجم: که در واقع مرحله پایانی است مربوط به چیدمان و انتخاب دکوراسیون مناسب و متناسب با نوع کار غرفه می باشد که حتی در این مرحله هم تیم طراحی و تیم اجرایی باید با هم مشارکت مطلوبی داشته باشند.
غرفه سازی ارزان – ساخت غرفه ارزان – غرفه سازی نمایشگاهی ارزان
ساخت غرفه نمایشگاه با سازه ماکسیما

ساخت غرفه های این چنینی با سازه ماکسیما علاوه بر برجستگی غرفه و استحکام بخشیدن آن، همانطور که در بالا گفته شد می تواند امکان ایجاد تغییرات بیشتری را برای صاحبان غرفه به وجود آورد، لازم به ذکر است که غرفه های مدولار ماکسیما می تواند در طرح های مختلف و متناسب با مبلغ درخواستی از سوی مشتری طراحی و تولید شوند. همچنین با در اختیار داشتن غرفه ای از این جنس سازه، می توان تمام ویژگی های لازم برای یک غرفه نمایشگاهی مانند قفسه بندی، قرار دادن نمایشگر اختصاصی، قرار دادن صفحه نمایش معرفی محصولات، استند و ویترین، میز مذاکرات، برد اطلاعات، المان های عمودی و افقی، بک لایت ها و دیگر خصوصیات را برای بیشتر نمایان شدن غرفه خود در نمایشگاه استفاده نمود.
کاربرد ماکسیما در طراحی غرفه
بهره مندی از این نوع سازه برای تهیه و ساخت یک غرفه در یک نمایشگاه نه چندان سطح بالا می تواند سبب نمایش بهتر غرفه نمایشگاهی در مجموعه، جذب دید مخاطب و صد البته جذب مشتری و همچنین باعث زیباتر شدن تک غرفه یا مجموعه غرفه های شما در نمایشگاه مربوطه گردد، استفاده از طراحی غرفه نمایشگاه با سازه ماکسیما در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی هم مزایای قابل توجهی دارد و هم معایب قابل تأملی دارد ، که شاید بد نباشد این مزایا و معایب را باهم بررسی نماییم.
ساخت غرفه – ساخت غرفه نمایشگاهی – ساخت غرفه نمایشگاه
تفاوت طراحی غرفه های ماکسیما با مدولار در نمایشگاه

غرفه سازی ماکسیما یکی از راه های سریع و نیز کارآمد می باشد که در عین حال زیبا و چشم نواز نیز می باشد.سازه و کار این سازه مانند غرفه های مدولار هست بدین صورت که با استفاده از پایه ها، قید و پنل این نوع غرفه ها طراحی و اجرا می شوند.
تفاوت اصلی طراحی غرفه های مدولار با غرفه سازی ماکسیما در نوع قید، پنل و نیز ترکیب رنگ استفاده شده در پنل می باشد، البته باید توجه داشت که نوع سازه های ماکسیما شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و هر کدام از طرح خاصی تبعیت می کنند. اگر در سازه های ساخته شده توسط این شرکت ها از پنل های رنگی و پایه هایی با ارتفاع بیشتر از سه متر استفاده شود، می توان با کمی سلیقه به طرح های زیبایی در انتهای اجرا رسید.
مزایای استفاده از سازه ماکسیما برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی
 صرفه جویی در هزینه
 مناسب برای پاویون ها
 تسریع بخشیدن فاز اجرایی پروژه
 استفاده مجدد یا حتی اجاره دادن غرفه ساخته شده به سایر غرفه داران
 نصب و راه اندازی راحت
 کاهش و یا افزایش مساحت غرفه
 قابلیت استفاده از انواع ورق ها و تایل ها در دیوارها
 و دیگر موارد می توان اشاره کرد.
معایب استفاده از سازه ماکسیما برای ساخت غرفه نمایشگاهی
این نکته را هم باید بدانیم که استفاده کردن از سازه ماکسیما با وجود این همه مزیت، معایبی نیز دارد که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 عدم تشکیل طبقه دوم در این نوع سازه
 ابعاد و اندازه های پروفیل ها و تایل ها که سبب ایجاد محدودیت جزئی می شوند.

وقتی از مزایا و خوبی های غرفه سازی ماکسیما صحبت می‌کنیم در آن می‌بینیم که صرفه جویی در هزینه در کنار آن برای شما صرفه جویی در زمان را نیز در نظر می‌گیرد که بسیار تاثیرگذار خواهد بود در عملکرد شما و اینکه شما بدانید چقدر زمان نیاز دارید یک کار را به نحو احسن به نتیجه برسانیم چرا که نه تنها شما در غرفه سازیماکسیما هزینه را برای خودتان ذخیره می کنید چون نیاز کمتری دارد برای زمان اجرا و خیلی سریعتر غرفه سازی با نئوپان اجرا می شود قطعاً شما زمان کمتری را از دست خواهید داد که زمان کمتری را صرف آن خواهد کرد و در مواردی که شما با مشکل زمانی روبرو هستید بسیار کاربردی هستند .

قیمت غرفه سازی – قیمت ساخت غرفه – قیمت غرفه سازی نمایشگاه
درست است که غرفه سازی ماکسیما هیچ وقت نمی تواند در روبروی غرفه سازی با چوب قرار بگیرد چرا که در غرفه سازی با چوب شما بسیار دستتان باز تر است و هر گونه که بخواهید می توانید طراحی کنید و می توانید به هر شکلی که می‌خواهید سازه های نمایشگاهی خود را شکل دهید اما در غرفه سازی ماکسیما شما در یک راستای مشخص و در یک شکل منظم و مربعی و مستطیلی شکل می توانید کار طراحی غرفه نمایشگاهی خودتان را انجام بدهید و در کنار هر خوبی قطعاً یکسری معایب وجود دارد در غرفه سازی ماکسیما شما سرعت بالاتر و هزینه پایین تری را خواهید داشت و نصب و راه اندازی راحت تری را در برنامه کاری خود را نخواهد داشت اما انعطاف پذیری کمتری خواهید داشت نسبت به غرفه سازی با چوب.

وقتی ترازوی معایب و مزایای غرفه سازی ماکسیما را در کنار یکدیگر قرار می دهیم می بینیم که سمت مزایای غرفه سازی ماکسیما سنگین تر از معایب آن خواهد بود اما این زمانی است که شما بخواهید با این نوع سازه غرفه سازی کنید و محدود شدن در یک مدل طراحی خاص و یک سری امکانات خاص برای شما سخت نباشد و بتوانید به راحتی با آن کنار بیایید یا شاید بگوییم که اگر شما بخواهید هزینه را مدنظر قرار بگیرید و ت غرفه سازی تمام شده برایتان مهم باشد می‌توان گفت که سمت غرفه سازی ماکسیما سنگین‌تر از غرفه سازی با چوب خواهد بود و شما قطعاً انتخاب با غرفه سازی ماکسیما را پیش رو خواهید گرفت بری در شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا ما یک متد دیگر را برای شما به ارمغان آورده ایم که میتواند آن هم با سرعت بالای اجرا شود و قاب سازی ارزان می باشد و متد دیگری که می توانیم از آن نام ببریم غرفه سازی با ماکسیما می باشد. غرفه سازی با ماکسیما نیز جزء خدمات غرفه سازی ارزان و یا همان ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان ما می باشد که بسیار می تواند به شما در عملکرد سریع در نمایشگاه با هزینه پایین کمک کند می توان گفت امروزه قیمت غرفه سازی باتری تقریباً یک دوم و شاید یک سوم غرفه سازی با چوب باشد و نسبت به غرفه سازی ماکسیما نیز به غرفه سازی با ماکسیما ارزانتر می باشد چرا که در غرفه سازی با تروریسم محدودیت هایی شاید وجود داشته باشد که در غرفه سازی با ماکسیما وجود ندارد و در غرفه سازی با ماکسیما شما شاید نتوانید و همه خدمات یا همان انواع طراحی که در غرفه سازی ماکسیما دارید را به دست بیاورید.

گرافیک در غرفه سازی با ماکسیما :

یکی از بخشهای دیگری که در غرفه سازی با ماکسیما می‌توان به آن اشاره کرد گرافیک غرفه نمایشگاهی شما می باشد که شما می دانید که در غرفه سازی با چوب در زمان طراحی غرفه نمایشگاهی تیم طراح غرفه برای شما یک نقش پیش ساخته را ارائه می‌کند که در آن جایی های کاتالوگ‌های آیا شما مشخص شده و شما فایل های خود را به شرکت غرفه سازی ارائه می‌کنیم و آنها نیز برای شما کار چاپ و نصب پوسترها و بنرها و لایت باکس هایتان را در غرفه نمایشگاهی شما انجام می دهد اما نکته ای که باید در نظر بگیرید در غرفه سازی ماکسیما آیا این امکان برای شما وجود دارد یا خیر.

سوال با پاسخ بله جواب داده می‌شود بله در غرفه سازی با ماکسیما نیز این امکان برای شما وجود دارد و وقتی که تیم طراحی غرفه در حال انجام کار طراحی می باشند شما می توانید از آنها بخواهید که گرافیک بیشتر و یا گرافیک کمتری را در غرفه نمایشگاهی شما به کار ببرند .

علت اینکه به شما می‌گویم که خودتان انتخاب کنید که گرافیک بیشتر یا گرافیک کمتری را در غرفه نمایشگاهی خود که با ماکسیما در حال طراحی میباشد را انتخاب کنید همان قیمت غرفه سازی تمام شده شما می باشد چرا که در غرفه سازی ماکسیما برای شما یک هزینه پایین محاسبه می شود با یک متراژ مشخص چاپ بر روی غرفه نمایشگاهی و زمانی که شما می‌خواهید متراژ بیشتری از آن مقدار معین شده در زمان طراحی یا پیش‌فرض‌های غرفه سازی شرکت غرفه سازی استفاده کنید هزینه بالاتری را برای آن باید پرداخت کنید بنابراین در نهایت قیمت ساخت غرفه شما بالاتر خواهد رفت در صورت بالا بودن گرافیک ولی در برخی موارد به می ارزد که شما هزینه و قیمت غرفه سازی بالاتر تری را بدهید ولی گرافیک زیباتری را در غرفه نمایشگاهی خودتان داشته باشید.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی – شرکت غرفه سازی – غرفه نمایشگاه
برق کاری و الکترونیک در غرفه سازی با ماکسیما :

در غرفه سازی ماکسیما سیستم برق کاری به این صورت خواهد بود که استفاده از پروژکتور ها بیشتر مورد استفاده خواهد بود و کمتر از هالوژن استفاده می شود اصلاً شاید می توان به صورت دیگری اینگونه گفت که در غرفه سازی ماکسیما استفاده از پروژکتورها قالب می باشد و استفاده از هالوژن در غرفه نمایشگاهی و رسوم نمی‌باشد چرا که فضای غرفه ماکسیما به صورت آلومینیوم می باشد و امکان بورس اوراق کردن ندارد و شاید باید گفت که در صورتی که آن را سوراخ کنند سازه از بین خواهد رفت ولی پروژکتورها و نورپردازی می تواند جایگزین هالوژن ها باشند و نوره بسیار خوبی را به غرفه نمایشگاهی شما هدیه کند و در غرفه سازی ماکسیما شما میتوانید از این خدمت بهره مند شده و به راحتی استفاده کنید.

کف سازی در غرفه سازی با ماکسیما :

چند مدل کف سازی را می‌توان در غرفه سازی ماکسیما استفاده کرد این سازه نمایشگاهی نیز در این قسمت هم پا و همراه غرفه سازی با چوب می‌باشد یعنی شما می توانید در آن غرفه سازی کرده و کف سازی با موکت یا کف سازی با پارکت و یا کف سازی ترکیبی موکت پارکت را در آن استفاده کنید و یا شاید می توان به راحتی می توانید بدون کف‌سازی و آن را استفاده کنید بنابراین هم های غرفه سازی با چوب می باشد و هیچ فرقی با آن ندارد هر مدل کف سازی که بخواهید در آن می توانید استفاده کنید.


بتوان گفت مهمترین نکته‌ای که شما به آن توجه می‌کنید در غرفه سازی با ماکسیما نمایش محصولات تان باشد یعنی اینکه چگونه می توانید محصولات خود را در آن به نمایش بگذارید خبر خوب و دوست داشتن این است که شما در غرفه سازی ماکسیما می توانید به راحتی ویترین‌های خود را نصب کرده و محصولات خود را در آن به نمایش بگذارید شما می توانید خیلی راحت این خدمات را مورد استفاده قرار داده و اگر محصولی دارید آنها را در طبقه ها و یا ویترین های جلوی غرفه نمایشگاهی تعبیه کرده و از این مدل غرفه سازی به نحو احسن استفاده کنید.

این نوع غرفه سازی به شما این امکان را میدهد که از ویترین‌های تو کار استفاده کرده و یا ویترین‌های شلف گونه و بیرون کار نیز می توانید استفاده کنید شما باید این را در زمان اعلام نیازمندیهای غرفه نمایشگاهی خودتان به تیم طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت پارس سازه افرا اعلام کنید تا ما بدانیم که باید برای شما شعر قسمت هایی را در طراحی در نظر بگیریم و بدانیم که چه چیزهایی را برای شما باید آماده سازی کنیم و در غرفه نمایشگاهی شما چه نقاطی را باید برد تر و قوی تر نمایش داده و کدام نقاط برای شما از اهمیت کمتری برخوردارند و اگر شما محصولی دارید که می خواهید در غرفه سازی ماکسیما آن را به نمایش بگذارید باید قبل از هر چیزی آن را با شرکت ما در میان بگذارید.

نمایشگاه ها قلب تپنده اقتصاد هر کشور و کسب و کار هر تجارتی می باشند و به واقع و به یقین باید گفت که حذف کردن نمایشگاه ضربه بسیار مهلک و محکمی به بدنه تجارت و ارتباطات تجاری شرکت‌ها با یکدیگر خواهد زد که این روزها به دلیل وجود کرونا این مسئله کمی چهرش پیر شده است و برخی از نمایشگاه ها دچار نوسان و ریزش شده اند اما در همین بادی و در همین طوفان برخی از نمایشگاه ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند مانند و در نمایشگاه شرکت‌های تجاری را به نمایش گذاشته و روابط تجاری و کاری را در آن به ایجاد برسانند هرچند که بیماری کرونا بسیار جدی تر و محکم تر از آن چیزی که بتوان درباره آن صحبت کرد و بر سر راه این موضوع ایستاده است و ایجاد غرفه های نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه ها را به شدت زیر سایه خود قرار داده و آنها را مورد تهدید قرار داده است.

اگر برخی از شرکت‌ها بخواهند باز در این شرایط در نمایشگاه حضور پیدا کنند تا بخشی از بازار را که به دست آوردن از دست ندهند و یا برخی از شرکت‌ها بخواهند در نمایشگاه غرفه سازی نمایشگاهی انجام دهند تا بتوانند بخشی از بازار را به دست بیاورند. بخشی از گوشه ذهنشان درگیر این خواهد بود که اگر نمایشگاه بازخوردی را که ما میخواهیم ندهد چه خواهد شد و یا بخش دیگری از گوشه ذهنشان خواهد بود که اگر امسال نمایشگاه را از دست بدهیم تا سال دیگر معلوم نیست چه اتفاقی برای کسب و کار ما خواهد افتاد و چقدر از رقبای خود عقب خواهیم افتاد.

این دو سوال هر دو واقعیت دارد و هر دو به واقع باید در ذهن یک مدیر که در مورد حضور در نمایشگاه و گرفتن غرفه نمایشگاهی و یا عدم اجاره غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه‌های بین‌المللی تصمیم گیری می کند به آنها پاسخ بدهد به واقع اگر شما می خواهید در این روزها هم نمایشگاه را در دست داشته باشید و هم به دلیل شرایط بد اقتصادی که برایتان به وجود آمده است و یا شرکت تان دچار نوسان های مالی گردیده است می خواهید هزینه‌های کمتری کنید باید هم نمایشگاه را داشته باشید و هم کاهش هزینه ها را.

این مقدمه ای بود تا نقش غرفه سازی ماکسیما را بر این مهم بدانیم و آن را بررسی کنیم که یک غرفه سازی ماکسیما چگونه می تواند به شما در کاهش هزینه ها و ایمنی مالی در نمایشگاه کمک نموده و به شما کمک کند که هم نمایشگاه را در دست داشته باشید و هم صرفه‌جویی اقتصادی را در واقع غرفه سازی ماکسیما از خانواده غرفه سازی اقتصادی و یا همان غرفه سازی ارزان می باشد که در جهت ارائه خدمات به شرکت های یزد که می‌خواهند ساخت غرفه ارزان را در برنامه کاری خود در حضور در نمایشگاه قرار دهند.

دلایلی که باعث افزایش قیمت غرفه سازی با نئوپان می‌کردند میزان متریال و میزان چوب و نوجوانی است که در ساخت غرفه نمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و دومین موردی که می توان در آن نام برد رنگ‌کردن غرفه نمایشگاهی و همچنین هزینه‌های اجرت نجاری غرفه نمایشگاهی می باشد که باعث ایجاد تفاوت قیمت ساخت غرفه به در غرفه سازی ها میگردد. غرفه سازی ماکسیما به دلیل اینکه یک سازه از پیش آماده شده می باشد و از ترکیب آلومینیوم و ام دی اف ساخته می‌شود و به دلیل اینکه دیگر مرحله رنگ آمیزی غرفه نمایشگاهی ندارد و به دلیل این که در آن بخش نجاری غرفه نمایشگاهی حذف می‌گردد و غرفه آرایی نیز شکل دیگری به خود می‌گیرد قطعاً هزینه‌های پایین‌تری خواهد داشت و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌شود در زمانی که می‌خواهید غرفه سازی ارزان داشته باشید و یا هزینه های مربوط به حضور در نمایشگاه تان را در زمینه ساخت غرفه نمایشگاهی کاهش دهید از غرفه سازی ماکسیما استفاده کنید و در کنار خانواده آن از غرفه سازی ماکسیما یا غرفه سازی اسپیس فریم و یا نوعی غرفه سازی با نئوپان که ما آن را غرفه سازی ارزان نامیده ایم استفاده کنید.

این و مواردی که در بالا گفته شد به شما کمک می‌کند در عبور از شرایط بد کرونا به دلیلی که باعث کاهش هزینه های شما در حضور در نمایشگاه می گردد و شما می توانید با هزینه بسیار کمتری به آن هدفی که می‌خواهید برسید و ریسک مالی خود را کاهش دهید و به همین دلیل ما معتقدیم که استفاده از غرفه ماکسیما و غرفه سازی ماکسیما و غرفه سازی اسپیس فریم و همچنین غرفه سازی ارزان ما می تواند بسیار کمک کننده باشد به شما در عبور از شرایط بد اقتصادی این روزها اگر شما به دنبال این هستید که با غرفه ای هم زیبا و هم شکیل در نمایشگاه حاضر شوید و هم هزینه‌های خود را پایین بیاورید یکی از مواردی که در غرفه سازی اقتصادی این شرکت غرفه سازی قرار دارد را نتخاب کنید و در نمایشگاه از آن استفاده کنید اگر می‌خواهید نمونه‌های آن ها را ببینید قطعاً در هر یک از صفحه های مربوطه که لینک های آنها را در همین گزینه قرار داده بودیم می توانید بررسی کنید.

ارائه خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاهی می باشد.
این شرکت حرفه ای است در زمینه غرفه سازی با کیفیت بالا
قیمت غرفه سازی بسیار مناسب و رقابتی
ارائه خدمات غرفه سازی ارزان , اجاره تجهیزات نمایشگاهی
غرفه سازی نمایشگاه تهران , مشاوره دریافت غرفه نمایشگاهی …

۷ خرداد ۱۴۰۳
کلیدواژه ها: غرفه سازی ماکسیما غرفه سازی ارزان غرفه ساری سریع غرفه ساز ارزان
اخبار مرتبط
Loading
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید